FacebookInstagram

Hakkımızda

1991 yılında perde ve ev tekstili üzerine kurulan firmamız 2006 yılından itibaren yoluna ''Şadi Doğruyol Home Collection'' olarak devam etmektedir.

Bu geçen zaman zarfında memleketimizin yurtdışında da yüz akı olan birbirinden değerli mefruşat firmalarıyla çalışarak, müşterilerimize en değerli markaların ürünleri olan; zebra perdelerini, stor perdelerini, rustik çeşitlerini, briz çubuk tüllerini, kruvaze model tüllerini, fon perdeliklerini, çift mekanizmalı tül ve perdelerini, rustik çeşitlerini, yatak örtülerini, nevresim takımlarını, uyku setlerini, battaniyelerini, havlularını, yorganlarını, pike takımlarını kısacası ev tekstiline dair bütün ürünlerini en cazip şartlarda sunmaya çalıştık ve sunmaya da devam ediyoruz.

Yıllardır yapmış olduğumuz bu fedakarane hizmetlerin karşılığını müşterilerimizin hayır dualarıyla bugünlerde fazlasıyla alıyoruz. Alınterimizin, emeğimizin manen taçlandırılması bize taptaze çalışma azmi ve gayreti veriyor.

Milletimizin geleceği olan pırıl pırıl gençliğimize hayatta dimdik kalabilmeleri için üretmenin ve ticaretin bereketinin aşılanabilmesi için elimizden geleni yaptığımıza inanıyor ve bu yolda onlara yol gösterici olmaya çalışıyoruz.

Eskişehir Web Tasarım